20 Ağu 2014

Yeni evinizin mobilya, banyo veya mutfak montajını yaptırmak istiyorsanız firmamız sizler için 7/24 hizmetinizdedir. Uzman kadromuzda bulunan montaj elemanlarımız eşyalarınızı çok kısa bir sürede sizler için montajını yapar. Oldukça uygun fiyatlardan çalışan ekibimiz piyasa değerinin altındaki rakamlardan ücretlendirme yapar. Bu sayede müşterilerimiz yeniden farklı bir eve taşındıklarında bizlere başvururlar. Ücretlerimizin düşük olması yaptığımız işin kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Aksine dakikalar içerisinde biten montajınız en iyi işçilikle yapılır ve sonraki dönemlerde hiçbir şekilde sizlere sıkıntı çıkarmaz. Firmamız bunun garantisini sizlere verir. Fakat yinede sonradan oluşabilecek bir problemde ya da aklınıza takılan bir soruda bizleri arayarak sorabilirsizin. Müşteri hizmetimiz sürekli açık olup sizlere olabildiğince yardımcı olmaya çalışacaktır.

Montaj-YaparkenMontaj elemanlarımız alanlarında uzman kişiler olup montaj işlemini çok kısa bir süre içerisinde bitirirler. Bizi aramanız ile en kısa sürede evinize gelen ekibimiz eşyalarınızın montajını sizlere hiçbir zorluk çıkarmadan gerçekleştirir. Zorluk derken öncelikle montaj işlemi bazı durumlarda evinizin kirlenmesine neden olabilir. Ortaya çıkabilecek talaşlar, döküntüler, tozlar bu kirletici faktörlerden bazılarıdır. Fakat montaj ekibimiz işlemlerini titizlikle ortalıkta hiçbir toz veya talaş kalmayacak şekilde yaparlar. Evinizi buldukları şekilde sizlere teslim eden ekibimiz aynı zamanda yukarıda bahsettiğimiz gibi işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirirler. Yıllarını bu işe vermiş olan ustalarımız tecrübeleri sayesinde bunu başarabilirler. Fakat bu işe yeni başlamış veya daha önce hiç montaj yapmamış bir kişinin bu işlemi yapması oldukça zordur. Eğer siz eşyalarınızın montajını kendiniz yapmak istiyorsanız bu sizin saatlerinizi alacaktır. Üstelik yaptığınız işçilikte ne yazık ki yeteri kadar kaliteli olamayacak ve evinizde sonradan bazı problemlerle karşılaşacaksınız. Dolap kapaklarınızın gıcırdaması, çekmecelerinizin kapanmaması gibi durumlar bu problemlerin başındadır. Bu nedenle evinizin montajını usta kişilere yaptırmanız sizlere hem maddi hemde zaman yönünden oldukça kazanç sağlayacaktır.

Ülkemizde montaj denildiğinde ne yazık ki bu konuya yeterli önemin verilmediğini görüyoruz. Kişiler yeni evlerine taşındıklarında aldıkları mobilyaları kendileri bir an önce kurmak istiyor veya banyolarının montajını kendileri yapmaya çalışıyorlar. Sonuç olarak ise yukarıda bahsettiğimiz gibi durumlar ortaya çıkabiliyor. Yatağınızın montajını kendiniz saatlerce uğraştıktan sonra bir gece uyurken aniden yatağınızın çöktüğünü hissederseniz şaşırmayın. Çünkü yatağınızın sağlam olması için montajının bazı özel teknikler ve ekipmanlar ile yapılması gerekir. Veya banyonuzda lavabonuzun sallandığını görürseniz bilin ki bu montaj hatasıdır ve lavabo tam olarak sabitlenememiştir. İşte bu nedenlerden dolayı her zaman için uzman kişilerden yardım almanızda fayda olacaktır.

Eğer sizlerde eşyalarınızın montajını yaptırmak istiyorsanız Tolga YALAP ve ekibi tarafından yönetilen montaj servisimize +905382421520 numaralı telefondan ulaşabilir ya da info@edremitmontaj.com adlı mail adresini kullanabilirsiniz.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir