20 Ağu 2014

Eviniz için montaj mı gerekiyor? O halde firmamız sizler için bu işlemi gerçekleştirebilir. Bünyemizde çalışan ustalarımız mobilyalarınızın, mutfağınızın veya banyonuzun montajını en iyi şekilde yapar. Tek yapmanız gereken bizleri aramak. Alanında uzman olan ve yıllarını bu sektöre vermiş olan montaj ustalarımız, evinizi mükemmel bir hale getirir. Üstelik bunu sadece dakikalar içerisinde yaparlar. Ustanın yapmış olduğu işi onun hareketlerindeki kararlılıkta görebilirsiniz. Normalde herhangi bir alanda usta olmayan, yeni başlamış bir acemi genellikle o işi yaparken telaşlanabilir ve ne yapacağını bilemeyebilir. Bu da hem işin yapılma süresinin uzamasına hemde düzgün bir şekilde yapılmamasına neden olur. Fakat usta kişi aynı işi çok daha verimli bir şekilde sadece birkaç dakikada bitirebilir. İşte bu nedenle firmamızın çalışanları sadece tecrübeli elemanlar olup ustalık niteliğine ulaşmış olan kişilerdir. Bu sayede müşterilerimize hiç zaman kaybetmeden hizmet eder ve kalitemizi korumuş oluruz.

Bizler için müşteri memnuniyeti herşeyden önce gelmektedir. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi her zaman en iyisidir. Bunu sağlayabilmek için ise bazı kalite kriterlerimiz bulunmaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bunlardan en önemlisi kaliteli ve hızlı işçiliktir. Montajı yapılmış hiçbir eşya size daha sonradan sıkıntı çıkarmayacatır. Firmamız bunun garantisini sizlere peşin olarak verir. Bunun dışında ustalarımız evinizde en az rahatsızlık verecek şekilde işlerini yaparlar. Hızlı olmaları ve işlerini birkaç dakika içerisinde bitirmelerinin dışında evinizde hiçbir şekilde toz, kir, talaş kalıntısı bırakılmaz. Normalde bazı eşyaların montajı sırasında matkap ile delinirken etrafa talaş saçılabilir. Bu ve bunun gibi durumlara karşı ekibimiz her zaman tedbirlidir ve evinizi buldukları gibi bırakırlar. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmış olur. Montaj sonrasında eğer herhangi bir sorunuz veya şikayetiniz olursa bizleri arayıp yardım isteyebilirsiniz. Gerekirse ekibimiz sizler için tekrardan gelip sorunlarınızı çözebilir.

Montaj UstasıFirmamız kendisini sürekli olarak geliştiren dinamik bir şirkettir. Bünyesinde çalışan ustalarını sürekli olarak artıran ve hizmet alanını büyüten bir politika içerisinde çalışırız. Şu an için Edremit ve çevresinde faliyet gösteren ekibimiz yakın bir sürede Ülkemizin her tarafında hizmet vermeye başlayacaktır. Şu anda başta Edremit, Zeytinli, Akçay, Altınoluk, Ayvalık, Burhaniye, Havran olmak üzere tüm Balıkesir sınırlarında ve Edremitİzmir arasında kalan bölgede montaj işiniz yapılır. Çok acil montaj işleriniz için bizleri arayıp durumu belirtebilirsiniz. Bizler en kısa süre içerisinde evinize gelebiliriz. Eğer bunun için yeterli vakit yoksa sizlere gerekli talimatları vererek montajınızı kendinizin yapmanızı sağlayabilir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Eğer eviniz için montaj gerekiyorsa ve yetkili birilerini arıyorsanız bizlere başvurabilirsiniz. Memnun kalacağınızı garanti ederiz. Tolga YALAP ve ekibi tarafından yönetilen montaj servisimize ulaşabilmek için +905382421520 numaralı telefonu ya da info@edremitmontaj.com adlı mail adresini kullanabilirsiniz.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir