Hakkımızda

A’dan Z’ye tüm montaj işleriniz Tolga YALAP ve ekibi tarafından yapılır, Başta Edremit, Zeytinli, Akçay, Altınoluk, Ayvalık, Burhaniye, Havran olmak üzere tüm Balıkesir sınırlarında ve Edremit-İzmir arasında kalan bölgede montaj işiniz yapılır. Tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek.

Edremit ve çevresinde montaj hizmeti yapan servisimiz müşterilerine en iyi servisi vermektedir. Alanında uzman montaj ustalarımız ile her türlü mobilya, banyo ve mutfak montajını gerçekleştiren ekibimiz sizlere olabildiğince hızlı bir şekilde ve en kaliteli hizmeti sunar. Tolga YALAP ve ekibi tarafından yönetilen montaj servisimize ulaşabilmek için +905382421520 numaralı telefonu ya da info@edremitmontaj.com adlı mail adresini kullanabilirsiniz. Bellona, İstikbal, Çilek gibi ünlü mobilya markalarından Bauhaus, Tekzen gibi dev yapı marketlerin eşyalarına kadar her türlü ev eşyasının montajını sizler için yapabiliriz. En uygun fiyatlardan çalışan firmamız sizlere en hızlı hizmeti sunacaktır.

Uzun yılardır müşterilerine montaj hizmeti veren ekibimiz ile sizlerde artık yeni evinizin montajını çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sektörde yapılan işin kalitesi bizleri öne çıkaran önemli hususlardan bir tanesidir. Montajı doğru yapılmamış herhangi bir eşya ileride sizlere büyük zorluklar çıkarabilir ya da hiç kullanılmayabilir. İşte bu nedenlerden dolayı bizler eşyaların montajlanmasının oldukça dikkatli yapılması gerektiğine inanıyoruz. Fakat bu, işlemin saatlerce süreceği anlamına gelmiyor. Bahsettiğimiz gibi alanında uzman montaj ustalarımız yılların birikimleri ile bu işleminizi birkaç dakika içerisinde (tabi ki bu montaj yapılacak eşyanın cinsine ve sayısına bağlı) gerçekleştirecektir. Ayrıca daha önceden yanlış montajlanan eşyalarınızın tamirini de yapabiliriz. Örneğin yanlış montajın en sık rastlandığı dolap kapaklarının kapanmama sorununu çözebilir veya çekmece raylarınızı değiştirerek birbirine sürtmesini önleyebiliriz. Bu ve bunun gibi montaj sorunlarınızda bizlere müracat edebilirsiniz. Ekimizin en kısa süre içerisinde evinize gelerek gerekli işlemleri yapacaktır.

Bir evin montajı belkide o evin yapımı kadar önemlidir. Çünkü örnek vermemiz gerekirse montajı kötü yapılmış bir banyoda lavabonuzun sallandığını ya da duş başlığınızın su kaçırdığını görebilirsiniz. Oturma odanızda yeni klimanızın yetersiz çalıştığını veya hiç çalışmadığını görebilirsiniz. Mutfağınızdaki dolapların tam kapanmadığını veya kapanırken birbirlerine çarptığını görebilirsiniz. Bu bahsettiğimiz olasılıklara daha yüzlerce örnek verebiliriz ve bunların her biri tamamen montajın kötü yapılması ile ilgilidir. Peki bu durumda ne yaparsınız? Tabi ki bir tamirci çağırıp eşyalarınızın montajını tekrar yaptırırsınız. Bu da hem zaman kaybına hemde maddi kayıplara neden olur. Sonuç olarak ise tek seferde yaptırabileceğiniz bir işi iki seferde aynı paranın iki katını ödeyerek yaptırmış olursunuz. Bu nedenle montaj işleminizi alanında uzman ustalar tarafından yapılması her zaman daha sağlıklı olacağından ekibimiz bu konuda ev sahiplerine en iyi hizmeti sunar. Başta Edremit, Zeytinli, Akçay, Altınoluk, Ayvalık, Burhaniye, Havran olmak üzere tüm Balıkesir sınırlarında ve Edremitİzmir arasında kalan bölgede montaj işiniz yapılır. Tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek.

0 +
HİZMET DALI
0 +
MUTLU MÜŞTERİ
0 +
MONTAJ HİZMETİ
0 +
İLETİŞİM TALEBİ

Kendisini her geçen gün geliştirerek büyüyen montaj ekibimiz müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına kalitesini sürekli olarak artırmaktadır. Bunu da bünyesinde çalıştırdığı uzman kadrosunu büyüterek ve daha ileri teknolojide montaj ekipmanları kullanarak yapar. Böylece aynı anda pek çok  kişiye çok hızlı bir şekilde hizmet verebilir. Bazı büyük firmaların aksine şirketimiz müşterilerine söz verdiği saatte kapılarında olur. Çoğu büyük firma ne yazık ki bunu halen daha yapamamaktadır. Ayrıca montaj için acil ve çok hızlı bir şekilde yapılması gereken bir işiniz çıktığında direk olarak bizleri arayabilirsiniz. Size en kısa sürede yardımcı olmaya çalışırız. Eğer montajınızı kendiniz yapıyorsanız yine bizleri arayabilirsiniz. Sizlere yol göstererek montaj sırasında yanlış yaptığınız yerleri anlamanızda yardımcı olabiliriz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere her türlü desteği verecektir.

Firmamız aynı zamanda en uygun fiyatlardan çalışmaktadır. Kar oranını en aza indirerek müşteri memnuniyetini yine ön plana çıkarmak isteyen ekibimiz verdiği hizmetin bedelini minimum düzeylerde alır. Aynı zamanda öğrencilerimiz için çeşitli indirimlerde yapılabilir. Bu sayede onlarda bu hizmetten faydalanabilirler. Fiyatlarımızın düşük olması kalitemizi etkilemez. En iyi hizmeti en düşük fiyatlardan sağlayarak daha çok müşteri potansiyeline ulaşmayı hedefleyen firmamız mevcut müşteri kapasitesi bu sayede her geçen gün artırmaktadır.

Eğer sizlerde yeni evinizin montajını bizlerle yapmak isterseniz yukarıda verdiğimiz iletişim adreslerinden veya Edremit üzerinde bulunan servis noktamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Biz daha iyisini sunana kadar en iyi hizmet

Başta EdremitZeytinliAkçayAltınolukAyvalıkBurhaniyeHavran olmak üzere tüm Balıkesir sınırlarında ve Edremitİzmir arasında kalan bölgede montaj işiniz yapılır.

Profesyonel Hizmet

İşi bilene bırakmanın farkını zaman içerisinde anlayacaksınız.

Düşük Ücret Garantisi

Her keseye uygun fiyatlarımız ile benzersiz bir hizmet sağlıyoruz.

Zamanında ve Hızlı

Genellikle birkaç saat içerisinde montaj işinizi hallediyoruz.

SİZ KEYFİNİZE BAKIN, O İŞ BİZDE

Bu haftaya özel %50 İndirim fırsatını kaçırmayın

Hemen rezervasyon yapın, montaj işinizi %50 indirimli yapalım.