Banyo Montajı

Edremit Banyo Montajı

Yeni banyonuzun montaja ihtiyacı mı var? O halde bize başvurabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz sizler için banyonuzun montajını en iyi şekilde yapacaktır. Söz konusu montaj olduğunda akıllara ilk gelen isim olan edremitmontaj.com müşterilerine oldukça hızlı hizmet vermektedir. Bizleri aradığınız dakikadan itibaren harekete geçen ekibimiz en kısa süre içerisinde evinize gelerek montaj işleminizi gerçekleştirir. Bu gibi alanlarda hizmet veren pek çok büyük firmanın aksine şirketimiz söylediği saatte kapınızda olacaktır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlamış olacaksınız. Aksi halde bu montajı kendiniz yapmak istediğiniz bu bu işlem sizin saatlerinizi alacaktır. Üstelik bu sağlıklı bir montaj olmayacak ve sonraki dönemlerde banyonuzda çeşitli problemler ile karşılaşacaksınız. Bu problemlerden en büyüğü lavabonuzun hareket etmesi (çünkü lavabolar genellikle tam olarak sabitlenmek yerine boşta bırakılır), musluğunuzun tam kapasitede çalışamaması veya dolap kapaklarınızın açılıp kapanmasında sorunlar çıkması olabilir. Sonuç olarak montajı kendiniz yaptığınızda eğer bu konuda tecrübeli değilseniz saatlerinizi harcadıktan sonra aslında çok da sağlam yapamadığınızı hatta hiç olmadığını keşfedeceksiniz. Bu nedenle bir montaj firmasını aramanız sizler için daha iyi olacaktır.

Firmamızın sadece Edremit sınırları içerisinde değil aynı zamanda Zeytinli, Akçay, Altınoluk, Ayvalık, Burhaniye, Havran bölgelerinde de hizmet vermektedir. Ayrıca Edremitİzmir yolu üzerinde de montaj hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Tolga YALAP önderliğinde çalışan ekibimize ulaşabilmek için +905382421520 numaralı telefonu arayabilir ya da  info@edremitmontaj.com adresine mail atabilirsiniz. Ekibimiz bünyesinde çalışan ustalar alanında uzman kişiler olup montaj işini çok kısa sürelerde verimli bir şekilde yapabilen kişilerdir. Bu nedenle bizleri aradığınız dakikadan itibaren çok kısa bir süre içerisinde evinize gelir ve dakikalar içerisinde montajınızı hallederiz. Sonraki dönemlerde ise montajla ilgili hiçbir sorun çıkmayacağını garanti ederiz. Genellikle yeni evler ilk kurulduklarında montajlamanın yetersiz yapılması sonradan pek çok probleme yol açabiliyor. Yukarıda da bahsettiğimiz bu problemlerle karşılaşmamak ve mutlu bir ev hayatı istiyorsanız montajınızı bize yaptırabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti bizim en önemli kriterlerimizdir. Eğer müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten memnun kalmaz veya sonradan şikayette bulunurlarsa tekrardan evinize gelip montajınızı yeniden yapabiliriz. Bunun dışında uygun fiyatlarımız bizleri diğer montaj hizmeti veren servislerden ayırmaktadır. Piyasaya değerinin altındaki fiyatlarımız ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Bu sayede müşteri sayımız sürekli olarak artmakta ve firmamız her geçen gün biraz daha büyümekte. Sizlerin de katkıları ile Türkiye’de tek montaj firması olmak bizim esas hedefimizdir. Bu nedenle eğer montajınızdan memnun kalmazsanız derhal bizleri arayarak geri bildiriniz. Sizlerin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

Yeni banyonuzun montajını yaptırmak için servis aramanıza gerek yok. Yukarıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir en hızlı şekilde montaj işleminizi yaptırabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız internet adresimize uğrayabilirsiniz.