Mutfak Montajı

Edremit Mutfak Montajı

Mutfak dolaplarınızda sorun mu yaşıyorsunuz? Kapılarınız gıcırdıyor mu? Tezgahınız üzerinde sular mı birikiyor? Bu saydıklarımızın hepsi montaj hatalarından kaynaklanmaktadır. Bir evin her kösesinde olduğu gibi mutfakta da montaj hatalarından dolayı her gün bu sorunlar karşınıza gelir. O halde ne yapmamız gerekiyor? Öncelikle yeni bir eve taşındığınızda mutfak montajını küçük görüp geçiştirmek yerine usta kişiler tarafından yapılmasını sağlamalısınız. Bizler bünyemizde çalıştırdığımız ve alanında uzman olan kişiler tarafından mantajınızı en kaliteli şekilde yapabiliriz. Tolga YALAP ve ekibi tarafından yönetilen montaj servisimize ulaşabilmek için +905382421520 numaralı telefonu ya da info@edremitmontaj.com adlı mail adresini kullanabilirsiniz.

Ekibimiz yıllardır bu işi yapmakla birlikte artık çok kısa sürelerde montaj işlemini bitirebilen kişilerdir. Ekibimizi arayarak adres bilgilerinizi verdikten sonra en hızlı şekilde evinize gelir ve montajınızı dakikalar içerisinde bitiririz. Hizmetimizden memnun kalacağınızı garanti veririz. Montaj sonrasında yukarıda bahsettiğimiz sorunların hiçbirisinden eser kalmaz ve evinizde güvenle ve mutlu bir şekilde oturabilirsiniz. Eğer evinizde montajdan kaynaklanan hatalar bulunuyorsa hemen bizlerle irtibata geçmeniz tavsiye edilir. Çünkü bu sorunlar ev içerisinde de stresli bir ortam yaşatacaktır. Mutfak dolaplarınızı her açtığınızda gıcırdaması kesinlikle sinir bozucu bir durumdur. Eğer bu stresi yaşamak istemiyor ve montajınızı emin ellere yaptırmak istiyorsanız bizleri arayınız. Ekibimiz en kısa sürede evinize gelir ve tüm montaj problemlerinizi çözer. Sonraki dönemlerde ise hiçbir şekilde bu tarz sorunlarla karşılaşmazsınız. Firmamız bunu müşterilerine garanti eder. Aksi durumlarda ücretsiz olarak ikinci kez montajınız yapılır.

Firmamız kalitesinden ödün vermeyerek her geçen gün kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Sadece Edremit sınırlarında değil aynı zamanda Zeytinli, Akçay, Altınoluk, Ayvalık, Burhaniye, Havran olmak üzere tüm Balıkesir sınırlarında ve Edremit-İzmir arasında kalan bölgede de hizmet vermekteyiz. İleriki dönemlerde ise hizmet alanımızı artırarak tüm Türkiye’ye yayılmak bizim esas hedefimizdir. Fakat bunu gerçekleştirirken kalitemizi hiçbir şekilde bozmamak ve müşteri memnuniyeti prensibimizi göz önüne almak esastır. Müşterilerimizin bizlerden memnun kalması bizim için en önemli husustur. Bu sayede adımızı daha büyük kitlelere iyi bir şekilde duyurabiliriz. Hizmetimizden memnun kalmayan veya sonradan çıkabilecek sorunlar için bizleri arayabilir ve yardım isteyebilirsiniz. Ekibimiz tekrar gelerek ilgili sorunu çözecektir. Piyasa değerinin altındaki ücretlerimiz ile müşterilerimizin memnun kalması için çalışmaktayız. Ucuz ama kaliteli servisimiz sizler için 7/24 açıktır. Bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eğer sizde yeni evinizin montajını yapmak istiyor veya mevcut montaj sorunlarına bir çözüm arıyorsanız bizlere müracaat ediniz.