Mobilya Montajı

Edremit Mobilya Montajı

Yeni evinize taşındınız ve mobilyalarınızın montajı için bir servis arıyorsunuz. O halde bize başvurabilirsiniz. Servisimiz sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Alanında uzman kadromuz ile çok kısa bir sürede en iyi kalitede montajı yapan ekibimizden sizlerde memnun kalacaksınız. İstikbal, Bellona, Yataş gibi büyük küçük her türden mobilya markasının ürünlerinin montajını sizler için yapabiliriz. Bunun için ise tek yapmanız gereken bizleri aramak. Tolga YALAP ve ekibi tarafından yönetilen montaj servisimize ulaşabilmek için +905382421520 numaralı telefonu ya da info@edremitmontaj.com adlı mail adresini kullanabilirsiniz. Mobilya montajı evinizin kurulmasında en önemli hususlardan bir tanesidir. Çünkü yanlış montajı yapılmış bir mobilya sizlere her zaman sıkıntı çıkarır. Geceleyin yatağınızın bir anda çökmesi veya dolabınızın kapağının düzgün bir şekilde kapanmaması yanlış montajın belirtileridir. Eğer mobilyalarınızın montajı usta kişilerce yapılmazsa bu verdiğimiz örnekler gibi yüzlerce şey başınıza gelebilir. Ne yazık ki ülkemizde montaj işine gereken önem verilmemekte. Kişiler eşyalarını aldıktan sonra bir an önce kurup yerleşmek istiyorlar ve bir montaj ustasına başvurmak yerine kendileri yapmaya çalışıyorlar. Eğer daha önce bu alanda bir deneyimizin yoksa bu işlem saatlerinizi hatta günlerinizi alacaktır. Sonuç olarak ise yukarıda bahsettiğim durumlar ortaya çıkacaktır. Bunun üzerine ise ikinci kez montaj yaptırmak durumda kalacaksınız. Bu nedenle bir montaj firması ile irtibata geçmeniz sizler için daha iyi olacaktır. Firmamız müşterilerinin mobilyalarını düzgün bir şekilde montajını yapar ve sizlere teslim eder. Montajı yapılan hiçbir mobilya ikinci bir kez sizlere sorun çıkarmaz. Çıkarsa bile bu bizlerden değil mobilyadan ya da kullanıcı hatasından kaynaklanır. Montaj alanında uzman kadromuz eşyalarınızın montajını çok hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir.

Firmamızın kalite kriterlerinden en önemlisi müşteri memnuniyetidir. Eğer sizler memnun değilseniz bizlerde memnun olamayız. Bu nedenle montajını yaptığımız mobilyalarda herhangi bir şekilde sonradan sorun çıkması halinde bizleri arayabilir ve bu sorunun çözülmesini talep edebilirsiniz. Sonradan çıkan sorunlar büyük ihtimalle bizden değil kullanıcı hatasından kaynaklanacaktır. Bu gibi durumlarda sorunun kaynağı bulunarak sizlere bildirilir. Eğer montajdan kaynaklanan bir problem var ise ücretsiz olarak mobilyalarınız tekrardan montajlanır. Müşteri memnuniyeti için bir diğer önemli hususta ücretlerimizin piyasa değerinin altında olmasıdır. Hizmet bedeli olarak cüzi miktarlarda ücretler alan firmamız sizlere aynı zamanda en kaliteli hizmeti verir. Bu sayede müşteri potansiyelini her gün biraz daha artırarak montaj alanında tek firma olmak bizlerin esas hedefidir. Ücretlendirmelerin düşük olması hizmetimizin kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Aksine sizlere en düşük fiyatlardan en iyi hizmeti vermek bizlerin esas hedefidir. Başta Edremit, Zeytinli, Akçay, Altınoluk, Ayvalık, Burhaniye, Havran olmak üzere tüm Balıkesir sınırlarında ve Edremitİzmir arasında kalan bölgede montaj işiniz yapılır. Tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek.

Eğer sizlerde yeni mobilyalarınızın montajını yapamıyor ve yardım arıyorsanız bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Bizleri aradığınızda en kısa süre içerisinde evinize gelerek gerekli montaj işlemlerini sizler için yaparız. Ustalarımız mobilyalarınızın montajını çok hızlı bir şekilde yaparak sizlere teslim eder.